ثبت سفارش

پیش فاکتور آنلاین

ثبت سفارش آنلاین

پیش فاکتور خود را آنلاین دریافت کنید

با تکمیل فرم زیر در کوتاهترین زمان پیش‌فاکتور دریافت کنید

در صورت وجود هرگونه سوال میتوانید با شماره ۸۸۵۳۰۲۵۶ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ثبت سفارش

هرگونه سفارشی در زمینه صنعت سیم و کابل و یا واردات و صادرات دارید با ما در میان بگذارید.

محصولات ما

هر آنچه در صنعت سیم و کابل نیاز دارید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

پیش از تولید

مهمترین گام برای راه‌اندازی کارخانه، انتخاب مکانی است که از دو دیدگاه تجاری، از سوی کاهش هزینه‌ها و حمل‌و‌نقل، از سوی دسترسی به منابع مناسب سرمایه‌گذاری باشد.

درخواست مشاوره

برای تخمین میزان سرمایه، پرسش‌های بسیاری همچون برنامه‌ای برای میزان تولید، برنامه‌ای برای بازگشت سرمایه، نیاز به سرمایه‌گذاران دیگر و غیره در میان گذاشته می‌شود که بسته‌ به خواسته‌ی سرمایه‌گذار پاسخ می‌یابد.

درخواست مشاوره

پس‌ از ارزیابی خواسته‌ها و تعیین میزان سرمایه، با آگاهی از محصول نهایی و میزان تولید آن در ماه و سال، گامی برای چینش خط تولید برداشته می‌شود.

درخواست مشاوره

از آنجایی که فرآیند تولید گستره‌ی کلانی را در بر دارد، تعریف شغل برای نیروی انسانی از فراوانی بسیاری برخوردار است که برای سازماندهی درست و مناسب به نگاهی تحلیلگر برای یافتن بهترین‌ها نیاز است.

درخواست مشاوره

تولید

 حساسیت کار در این زمینه بسیار بالاست، زیرا محصول نهایی از همین‌جا مشخص می‌گردد که آیا مناسب خودرویی‌ست یا الکترونیکی؟ و یا آیا مناسب مخابراتی‌ست یا ساختمانی؟

درخواست مشاوره

هدف اساسی این گروه، در هم تابیدن رشته‌هایی با سطح مقطع یکسان در هر لایه می‌باشد که با این فرآیند به دو ویژگی دیگر از کابل‌ها یعنی توانایی فشرده‌سازی چندین سیم و توانایی انعطاف‌پذیری دست می‌یابیم.

درخواست مشاوره

هدف اساسی این گروه، عایق‌سازی هادی از آسیب‌های احتمالی بیرونی و همچنین جلوگیری از بروز خطرات برقی می‌باشد، سپس روکش که توانایی‌هایی از جمله تشخیص آسان از روی رنگ را به کابل‌ها می‌دهد.

درخواست مشاوره

هدف اساسی این گروه، عرضه به شکلی بهتر و کارآمدست که با قرار گرفتن کابل به صورت کلاف و یا بر روی قرقره و یا درون جعبه راهی بازار می‌شود.

درخواست مشاوره

پس از تولید

گاه در پی کار با دستگاه‌های تولیدی، بازده کار به دلایلی همچون استهلاک، کاهش می‌یابد که برای بازگشت بازده اولیه، نیاز به جایگزینی با قطعات یدکی مکانیکی و یا الکترونیکی می‌باشد.

درخواست مشاوره

دستگاه‌های تولیدی از لحظه‌ی شروع به کار تا زمان خرابی احتمالی، باید نگهداری‌های لازم انجام گیرد و هر زمان که خرابی و خطایی صورت گرفت، کارشناس فنی با همکاری اپراتور که آشنایی بیشتری با دستگاه دارد، رفع ایراد می‌کنند.

درخواست مشاوره

بهتر هست که با جایگزینی دستگاه‌های به‌روز و نوساز به جای دستگاه‌‌های درحال کار و فرسوده، به تغییر شرایط موجود اقدام کرد.

درخواست مشاوره